Lifestyle

Z rolki aparatu

6 czerwca 2017

Ostatni czas przeleciał mi przez palce. To najdłuższa przerwa od czasu prowadzenia bloga i uwierzcie, źle się z tym czułam kładąc się późnym wieczorem spać. Pomysłów na wpisy było co niemiara i wszystkie sobie żyją w mojej głowie i gdzieś tam spisane na kartce, ale czasu za mało i wszystko inne poszło w odstawkę…A często tak to jest, że jak chcesz łapać się wszystkich rzeczy na raz, to ostatecznie nie masz w ręku nic. Nawet nowy numer Instyle leży na komodzie jeszcze nie przeczytany – a nigdy mi się to nie zdarza! Ale żyjemy, nic nam nie jest no i wracamy z niebytu.

Pod koniec tygodnia było mnóstwo wzruszeń – pierwsze wystąpienie mojego malucha w nowym przedszkolu. Łzy polały się przy piosence „Jestem prezencikiem dla mojej mamusi”, a później już remontowo, bo niedługo – jak zapowiadają budowlańcy – wprowadzimy się do Naszych nowych i własnych czterech kątów. Kto remontował, budował, ten wie ile nerwów, cierpliwości i czasu kosztuje takie przedsięwzięcie. Myję zatem te okna po raz tysięczny celebrując każdy milimetr okurzonej szyby. Niedługo (mam nadzieję, chociaż trudno mi w to uwierzyć widząc aktualny stan rzeczy) pochwalimy się efektem. W międzyczasie zahaczyliśmy o moją comiesięczną giełdę staroci i jak zwykle zamiast lustra w złotej ramie, wytargałam kolejny traktor. Nie miałam przy sobie zbyt często aparatu, ale  poniżej kilka ujęć zrobionych ” w międzyczasie”. No i refleksja, taka przerwa tylko upewniła mnie w tym, że blogowanie to coś, co mnie absolutnie uszczęśliwia i czego mi bardzo brakowało w ostatnich dniach. Dobrze jest wrócić!

Ostatnio najczęściej oglądana perspektywa

 

Czy coś z tego będzie?

Nawet piwonie dostały po łodygach i padły z zapomnienia…

Sprawdź inne wpisy

2 komentarze

 • Odpowiedz kfiatushek 6 czerwca 2017 at 08:09

  Budowałam, więc doskonale Cię rozumiem 🙂 Czas, nerwy i energia to cos, czego w tym czasie zdecydowanie brakuje. Mam nadzieję, że niedługo będziesz mieć ten etap z głowy.
  I fajnie, że wróciłas 🙂

  • Odpowiedz Anna Popis 6 czerwca 2017 at 09:23

   Kfiatushku dziękuję:-*

  Zostaw odpowiedź